איך זכינו בפרס "Quality Apps Partner" של Outsystems בזכות אפליקציה שפיתחנו

ההישג ניתן ע"י חברת OutSystems במסגרת תוכנית OutSystems Quality Apps. אמן דיגיטל היא החברה הישראלית היחידה שזכתה בהישג זה; אפליקציית החיתום למשכנתאות פותחה בפלטפורמת Low code

אפליקציית חיתום האשראי למשכנתאות, שפותחה ע”י אמן בפלטפורמת Low Code במיוחד עבור חברות ביטוח ובשיתוף פעולה עם הראל, זכתה בתג ציון איכות יוקרתי של OutSystems. מדובר בהישג יוצא דופן, להן זוכות חברות בודדות בלבד בעולם.
התג היוקרתי ניתן לאמן לאחר שעברה תהליך בדיקה והערכה מקיף של מגוון היבטים שונים באפליקציה, במסגרת תוכנית OutSystems Quality Apps.

האתגר והפיצוח

הצורך שעמד לנגד עיניה של אמן הוא לפתח אפליקציה שתספק ללקוחות מגוון רחב של שירותים, ותבטל את הצורך בביקורים במשרדי חברת הביטוח, או בפנייה למוקד הטלפוני.

הפתרון נבנה כמוצר שמשלב יכולות ערוציות B2B ו- B2C, תוך שילוב ממשקים למערכות החברה. כחלק מתהליך הפיתוח שולב גם קוד חיצוני לתוך הפלטפורמה, כחלק מתפיסת פתרון הוליסטי. יכולות המוצר לנהל תשתית כ-Paas תרמו לנו באפשרות לשלב קוד חיצוני של חברת החיתום לתוך הפלטפורמה.” כך מוסר טל גור אריה, מנהל הפעילות באמן, ומוסיף ואומר: “למרות לוח זמנים מאתגר של חמישה חודשים בלבד, צוות ה- IT המיומן שלנו עבד כדי לספק בהצלחה חבילה מרשימה של יישומים. חבילה זו כוללת אפליקציות טבלאות מגיבות, פורטל אינטרנט דינמי הפונה ללקוחות ויישום שירות לקוחות פנימי יעיל.

מינוף העוצמה של פלטפורמת הפיתוח Low Code של OutSystems  אפשר לנו האיץ את תהליך הפיתוח תוך הבטחת איכות ופונקציונליות מהשורה הראשונה. 

התוצאה: אפליקציה עם חוויית משתמש חלקה וממשק אינטואיטיבי, שמאפשרת ללקוחות לגשת למידע ולנהל בקלות את פרטי אשראי המשכנתא שלהם, מפשטת את התהליך כולו ומשפרת את שביעות רצון הלקוחות.

מהם מדדי התוכנית של OutSystems?

תוכנית OutSystems Quality Apps בוחנת את האפליקציות בהתאם להנחיות המחמירות שלה, ומבקשת לוודא שהן עומדות בתקני האיכות הגבוהים ביותר. התוכנית כוללת הערכה של מגוון היבטים טכניים, ביניהם ארכיטקטורה, איכות קוד, ביצועים, UX/UI ועוד. הציון הסופי של שניתן לכל אפליקציה מחושב על-ידי סיכום ציוני התאימות עבור כל היבט שהוערך וחלוקתו במספר הכולל של הערכות. כדי להיות זכאי לתג היוקרתי Quality Apps, על הציון לעמוד בסף תובעני של 85% לפחות. האפליקציה שפותחה ע”י אמן עמדה בסטנדרטים הגבוהים של OutSystems וקיבלה ציון של 89%!
Frame 1-4

אמן צועדת לעבר העתיד

לאחר שהקימה מרכז מומחים (center of excellence) בישראל, אמן השלימה לאחרונה הכשרה של מחזור ראשון של מפתחים בפלטפורמת Low Code וכבר נערכת לקליטת פרויקטים חדשים.
כשותפה אסטרטגית של OutSystems, פועלת אמן באמצעות הטכנולוגיה החדשנית להנעת טרנספורמציה דיגיטלית, ייעול תהליכים והשגת תוצאות יוצאות דופן עבור הלקוחות, באופן שעונה על כל הדרישות והציפיות. זאת, תוך חתירה תמידית למצוינות חסרת פשרות, לצד חדשנות טכנולוגית ומסירות לתהליך וללקוחות, לכל אורך הדרך.

Aman DGTL

Low Code היא הרבה מעבר לכלי לשדרוג טכנולוגי של הארגון. מדובר בפלטפורמה שמעודדת לחדשנות ומציעה לבנקים שיפור אמיתי של החוויה הבנקאית, תוך שינוי הפוקוס מהארגון לחוויית הלקוח. אנו באמן דיגיטל חרטנו על דגלנו להוביל את מהפכת ה-low code דרך הסקטור הפיננסי ולהביא את יכולותיה של החברה לידי ביטוי, תוך יכולת פיתוח מוצרים במודל SaaS . באופן זה, לגוף הפיננסי יש יכולת “לעקור” פעילות עסקית מסוימת ולבדל אותה באופן מלא, טכנולוגית ועסקית.

בואו ניפגש לקפה ונדבר על דיגיטל

לתיאום שיחה ולפרטים נוספים:

Logo-icon.png
Logo-grey-a.png
Follow us

© 2022 Aman Digital, LTD.